Choď na obsah Choď na menu
 


delfíny a ľudia

11. 5. 2008

Existuje istá skupina cicavcov, ako delfíny a veľryby, ktorá akoby vyhľadávala kontakt s ľuďmi. Okrem toho existujú aj špecifické energetizované lokality na Zemi, kam to ľudí priťahuje. V týchto oblastiach, ktoré vôbec nemusia byť veľké, sa možno napojiť na toky intenzívnej energie. Napríklad ľudia, ktorí majú do činenia s delfínmi často od nich odchádzajú s pocitom, že niečo sa trochu zmenilo. Tento pocit vzniká preto, lebo tieto cicavce sú schopné vydávať frekvencie v rámci počuteľného a nepočuteľného pásma, ktoré vyvolávajú zmenu v našom vlastnom energetickom poli natoľko, že sa po kontakte s delfínmi zmenia naše mozgové vlny. Takto vyzerá vo veľmi zjednodušenej forme delfínie liečenie - je to zvuk na počuteľnej i nepočuteľnej, ale napriek tomu vnímanej úrovni (raz, neskôr, sa k tomuto fenoménu vrátim; kniha je už prečítaná, len na jej “nadupanie” na stránku zatiaľ chýba čas). Dochádza k liečeniu - a navyše ho jedinec pociťuje ako veľmi príjemné. Ľudský organizmus sa skľudní, uvoľní, bolesti sa zmiernia alebo pominú, nervozita a úzkosť sa vytratí, depresia zmizne. Ľudia majú z kontaktu s delfínmi špás. A zdá sa, že práve tento špás je aj zdrojom dlhej mladosti a obnoveného zdravia.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

cmuk

(didilidy, 23. 2. 2012 12:33)

Mám veľmi rada delfíny. Mojim snom je ich aspoň vidieť a keď to bude možné, aj sa ich dotknúť.

Milujem ich

(Martina, 26. 11. 2011 22:09)

Strašne milujem delfíny.Ani neviem od kedy dom to tak začala pociťovať.Jednoducho som vedela, že sú to najinteligentnejšie cicavce, vedia veľmi pomôcť,liečiť, zachrániť človeka v nebezpečenstve.Možnože keď som videla o nich film ma to tak chytilo za srdce.Deti sa mi smejú, pretože skoro všetko chcem mať len s delfínmi.Veľmi túžim byť s nimi osobne,dotýkať sa ich.Možnože sa mi raz ten sen splní.

piča

(adriana , 14. 10. 2010 15:20)

to su pičeaaz take skurvene kokoti

Laska

(Lexi, 26. 6. 2010 23:00)

Milujem delfiny a mojim snom je ist do Autralie a pracovat tam s nimi. Mam moznost splnenia tohoto sna nebudem to vysvetlovat ale nie je to len taky detky rozmar. Len by som sa chcela opytat ci je zle aj to ked jem krabie maso? Je aj to nejakym sposon´bom zle? dopredu dakujem za nejaku odpoved...

Úžasné delfíny

(Inga, 7. 5. 2010 19:52)

Delfín je neskutočné nádherný cicavec. S manželom sme boli na dovolenke v Egypte a keďže sme boli v blízkosti hraníc s Izraelom a naskytla sa nám možnosť navštíviť deldíny. Nešlo však o klasické delfinárium (kde delfíny cvičia ako opičky), ale voľne plávajúce delfíny, na ktoré sa dalo pozerať a kochať sa poh+adom na ich nádherný pohyb. Nemohli sme sa ich síce dotknúť, čo mnohých odradilo, aby išli delfínov navštíviť, ale tí ľudia, ktorí sa o ne starajú majú na to svoje dôvody. Možem vám však povedať, že som mala krásny zážitok práve z toho, že mali svoju voľnosť a zároveň ochranu. Odporúčam, bolo to v Izraeli v Eilate.

delfíny - liečitelia duší

(RADKA, 26. 1. 2010 14:24)

Vždy, ked si predstavím delfína, zahreje ma pocit šťastia, dobra, tepla...
Často ma zaráža, ako si sami ničíme našu Zem a všetko, čo bolo myslené darom, ktorý môžeme užívať..Dar prírody, dar zvierat, dar blahobytu - žiaľ,práve ten je nesprávne pochopeným, a výsledkom je iba jedno: "skaza"
Možno sa tento príspevok dostane do tých správnych uší, prečíta si ho ten správny pár očí a...
Nechajme delfíny žiť!!! sú dôkazom, že dobro jestvuje!
V Ď A K A !!! :)

do riťi

(jakub , 17. 11. 2009 8:11)

už ma to riadne štve. tí sprostý Japonci a čínania,
neprestávajú loviť delfíny. naopak lovia ich ešte
viac. psichopati.

záchrana delfínov

(jakub , 15. 11. 2009 7:39)


delfíny sú milé tvory. ale ich populácia sa rapídne
zmenšuje.prečo? kôli nám ľudom.rybáry často nájdu v
sieti delfína. namiesto toho aby ho pustili zabijú
ho a pridajú si ho k úlovku aj ked je delfín chránený. najviac delfínov lovi Japonsko s čína.
lovia a zabíjajú ich denne stovky.